понеділок, 10 квітня 2017 р.

Екскурсія!

      
      З метою підвищення інтересу до професії "Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних" та формування професійної спрямованості учнів 06 квітня 2017 р. учениці групи 23ок разом зі мною та викладачем спеціальних дисциплін Лось Наталією Василівною відвідали Михайлівський районний центр зайнятості. 
   Нас привітно зустріли провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг - Годованець Олексій Олексійович та фахівець  фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг - Тапаєва Юлія Сергіївна. 
        Олексій Олексійович розповів нам про особливості роботи центру зайнятості та ознайомив  учениць з технікою пошуку роботи. 
     Юлія Сергіївна ознайомила дівчат з основними потребами на ринку праці та з вимогами, які ставить роботодавець до бухгалтера при прийомі на роботу. Тапаєва Ю.С. відповіла на всі питання, які цікавили учениць, адже, людина, яка працює за цією професією, добре знає, з якими труднощами і проблемами зустрічається у своїй діяльності справжній професіонал.
     
Екскурсія виявилася цікавою, інформативною та насиченою, а найголовніше - учениці ще більше зацікавилися своєю майбутньою професією.

Немає коментарів:

Дописати коментар